KONST / Litografier / Färglitografi 9122158
nr 912 2158
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Gustav Rudberg (1915-2001), 284/360, signerad, motivet: 59x43
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:41:22
13/9 00:44:47
150 kr
14/9 10:54:34
15 sep